Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym manekin

Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym manekin

przez Misiek93 » Śr lis 02, 2016 8:02 am

Fotografia produktowa jest rzeczą fotografii, która użytkowana jest przez każdą branżę wydobywającą się na obszaru. Zastanówmy się: kto nie potrzebuje aktualnie fotografie własnego problemu, usługi, lokalu? Wszyscy dookoła - niejednokrotnie nieświadomie - wymagamy zdjęć, jakie zareklamują nasze przedmioty. Chociażby na zwykłą aukcję Allegro.Poniżej ląduje świeżo upieczony artykuł, który zajmuje właśnie fotografii produktowej. Przede wszystkim, i właściwie w ścisłej większości zainteresujemy się zdjęciami odzieży skończonej na "niewidocznym" manekinie w profesjonalnej technice "duch". Przedstawię sposób fotografowania, obróbkę oraz wszystkie szczegóły, jakie krok po kroku doprowadzą nas do efektu finalnego. Zapraszam!:)
Ale wolno przystąpić do fotografowania odzieży i to rozwiązanie w zespole jest ostatni "duch"?
Fotografie odzieży wolno przedstawić różnie. To zależy od rozwiązania ale wysoce "realistycznie" zależymy ją nauczyć kontrahentowi.
1.
Mamy możliwość sfotografować nałożenia na płasko. To dają się parę rozmiarów bogatsze także nie zrozumiałe jak czekają na ciele. No bo niby skąd?:)
2.
Mamy możliwość także fotografować odzież na modelce lub rodzaju. To wyjście jest zgodniejsze, lecz jest znajome właściwości. Fotografie modowe otrzymuje się zazwyczaj regularnie. Sklepy z odzieżą co chwilę tworzą inne dostawy, jakie wymagają sfotografowania. W razie zdjęć na standardzie jest o niejednokrotnie problematyczne. Znam tylko z autopsji. Modelowi że nie pasować czas - wówczas fotografie przesuwają się (a terminowość dziś w sukcesu zdjęć artykułów do biznesu internetowego istnieje na wagę złota). Nasz typ, po mimo tego, że z stabilnością jest mały, zdrowy, piękny itd. może nam najzwyczajniej zachorować. Ogółem zdjęcia takie wymagają poświęcenia ogromniejszej grupy osób - zaś tylko wszakże własny wysoki okres.
3.
Trzecim, moim daniem najlepszym systemem jest fotografowanie odzieży na niewidocznych manekinach w technice tzw. "duch". Jest więc nowoczesny metoda fotografowania ubrań. Konsument widzi to artykuł obiektywnie, nie przykuwając opinii na inne rozpraszające rzeczy (np. modelkę lub manekin). Zdjęcia takie pokazują naturalny system ubrania na ciele. Kontrahent nie musi zastanawiać się dobrze "jak ostatnie będzie było na mnie". Fotografii na manekinach coraz częściej zastępują standardowe lookbooki fotografowane na modelkach. Oczywiście nie jest ciężką tajemnic, iż tego standardu fotografii stosują najsilniejsze marki odzieżowe. Zdjęcia przeprowadzone w ostatni technika posiadają kilkoro korzyści:
i) Optymalizacja kosztów wytworzenia stanowi bardzo istotna, jeżeli w sztukę wchodzi znacznie duża kwotę odzieży. Z wszelką pewnością zrealizowanie zdjęć "duchów" jest tańsze z profesjonalnej sesji z modelką czy modelem.
b) Nałożenia na niewidocznym manekinie możemy zaprezentować o wiele lepiej aniżeli na modelce.
c) Dużą wartością jest wyjątkowo wspomniany czas realizacji, jaki stanowi o kilka rzadszy niż w sukcesie zgody z projektami.
d) Aktualizacji kolekcji, bez obaw o zamianę modelki. Utrzymanie jednego stylu.

Sami zobaczcie także zdecydujcie. Poniżej zaprezentowałem usunięcia z niewiele ostatnich zleceń:


Jak zrealizować ujęcie na niewidocznym manekinie?
Przejdźmy do wnętrze artykułu. Jak przeprowadzane są fotografie na manekinie, którego chyba nie ma?:)


Po pierwsze będzie nam niezbędny manekin. Męski bądź damski, w relacje to jest przedmiotem fotografowania. Ja wykonuję z takimi:
manekin duchmanekin

Manekiny posiadają rozłączane kończyny, co umożliwia zakładanie i zdejmowanie odzieży. Grają w odcieniu białym. Istnieje to niebywale ważne, ponieważ nie pozostawiają przebarwień na ubraniach spowodowanych odbiciem światła błyskowego. Wyobraźmy sobie iż fotografujemy biały t-shirt na manekinie w kolorze "cielistym". W rezultacie końcowym otrzymamy niezwykle niepożądany skutek. kołnierzyk zabarwiłby nam się na noc żółty, rdzawy kolor - a tego nie planujemy. Konsumenci również:)

Kolejnym krokiem jest założenie naszego manekina w ubranie, które chcemy sfotografować. W poradniku użyjemy niebieskiej koszulki damskiej na ramiączkach, tej jaką widzieliście powyżej. Naszą bezduszną istotę ubieramy tak by koszulka objawiała się jak doskonale. Pamiętamy o to aby nie było zagnieceń, fałdek itp. Niewątpliwie jeżeli ubranie tego musi - prasujemy. Mamy możliwość co zrobić żelazkiem parowym dobrze na manekinie. Wykonujemy jedno zwolnienie z początku z tematem na prostej stronie. Inne zdjęcie wykonujemy wchodząc na manekina koszulkę na spodnią cechę i podejmujemy go końcem. Tak abyśmy widzieli jego plecy i środek koszulki był ważny od wewnątrz.Kiedy jesteśmy już sfotografowane włożenie w taki rozwiązanie - idziemy ciągle.Od tego sezonu nie będzie nam obecnie wskazany aparat fotograficzny. Wszystko co dobrze zrobimy będzie przeprowadzało się dobrze na laptopie w projekcie do obróbki graficznej. Ja do ostatniego końcu wykorzystam program Adobe Photoshop CS6. Pierwsza czynność, jaką należy stworzyć to precyzyjne wyszparowanie obu zdjęć (przód i tył od wewnątrz koszulki). Wyszparowanie jest zatem wycięcie stadionu z tła. W poprzednim przypadku celem jest sama koszulka, tymczasem miejscem są kończyny i tułów manekina oraz miejsce za manekinem. Fotografie powinny wpisać się jako 2 odrębne warstwy. Do selekcji obiektu posłuży nam narzędzie Pióro (P). Róbcie wraz z mną a nie winno być problemów;) W razie tego budujcie w komentarzach z tym stanowi przedmiot.

photoshop


Zainteresujmy się najpierw zdjęciem przodu. Jeżeli posiadamy obecnie zaznaczoną koszulkę tak jak powyżej na zrzucie ekranu to klikamy prawym klawiszem myszy i kupujemy opcję "utwórz zaznaczenie". Wyskoczy nam ramka z zapytaniem o promień wtapiania. Jest co wartość liczona w punktach o jaką pozostanie wtopiona selekcja po usunięciu miejsca (w naszym przypadku). Ja postawił na 0,5 piksela.

cc cs6


Po zdefiniowaniu wartości wtapiania stadion zostanie zaznaczony z uwzględnieniem wtopienia. Następnie odwracamy zaznaczenie, tak żeby wymazać więc to znajduje się dookoła koszulki, a nie sama koszulkę. Klikamy w zakładkę "Zaznaczenie" i bierzemy "odwrotność". Zaobserwujemy, że zaznaczenie zostanie odwrócone. Teraz obszar zakropkowany będzie okalał całe zdjęcie i koszulkę.

lightroom


Następnie usuwamy zaznaczony obszar narzędziem Gumka (E). Usuwamy zaznaczenie skrótem Ctrl+D. Tą jedyną czynność działamy na nowej warstwie, na końcu koszulki. Kolejno zaznaczamy i zmniejszamy tło. Powinniśmy zdobyć dwie wycięte warstwy:

photoshop


Na wstępu dopasowywania montujemy w liczbę możliwości ręcznie używając do ostatniego narzędzia Przesunięcie (V). Kolejna funkcję to precyzyjne dopasowanie warstwy dolnej do wysokiej. Czyli warstwę dolną (środek koszulki) pasujemy do warstwy górnej (przodu koszulki) tak aby każde składniki koszulki zbiegały się (np. ramiączka). W tym przedmiotu użyjemy narzędzie do "wypaczania". Zachodzimy w zakładkę "Edycja">"Przekształć">"Wypaczenie".
Na warstwie dolnej pokaże nam się siatka:

photoshop


Warstwę dolną dopasowujemy bezpośrednio do warstwy górnej. Chwytamy kursorem za organizację i prowadzimy:

photoshop wrap wypaczanie


Następnie wymazujemy gumką detale które "stoją" spod przodu koszulki, tak by obie warstwy stanowiły jedną harmonijną całość - koszulkę na niewidocznym manekinie:)
Gdy spowodujemy tą praca, musimy przypilnować o cienie w właściwym miejscy, aby uwypuklić rezultat 3D. Tutaj przyda nam się wyobraźnia. Cienie na bodajże będą w środku koszulki więc na niskiej warstwie. Cienie możemy sprawić narzędziem Pędzel (B) z lekkim przejściem z ograniczonym kryciem albo narzędziem Gradient (G). Ja użyję pędzla. Zaznaczamy dolną powierzchnię w panelu po prawej stronie (tam gdzie jesteśmy podgląd wszystkich warstw). Narzędziem Różdżka (W) klikamy na wolny teren na zdjęciu (szachownica). Zaznaczony zostanie obszar dookoła tylnej części koszulki. Oczywiście że potrzebujemy dodać cień na koszulce (ale nie dookoła) musimy odwrócić zaznaczenie: "Zaznaczenie">"Odwrotność". Powinniśmy zdobyć zaznaczony obszar centralnej części koszulki (dolnej warstwy):
Teraz narzędziem Pędzel (B) rysujemy cienie. W obecnym sukcesu cienie optymalnie przygotować za granicami pierwszej klasy (przodu koszulki) natomiast na "tylnych" ramiączkach. Umożliwiam to efekt pustego regionu w środku koszulki:
Nasza koszulka istnieje obecnie prawie gotowa. Następnie mamy konieczność skontrolować czy nie ma niepożądanych zagnieceń a bądź łącza manekina nie prześwitują. Jeśli odnajdziemy takie niedoskonałości wybieramy je narzędziem Łatka (J) albo Stempel (S). Najpierw jednak mamy konieczność połączyć swoje powierzchnie w pierwszą. Klikamy na poszczególną z nich prawym przyciskiem myszy i bierzemy "scal znane".
Na własnym przykładnie wyraźnie widać łączenie manekina w obszarze:
Do rozwiązania łączenia użyłem narzędzia Łatka (J). Zaznaczamy obszar wady i malujemy go w miejsce nie chcemy pobrać kolor. Photoshop sam obliczy i pomiesza kolory:

photoshop łatka


Tymi dwoma narzędziami usuwamy wszystkie wady, które tworzą zniknąć z tematu. Następnie możemy szybko wymodelować ogólny stan naszego ubrania. Na naszej koszulce brzydko prezentuje się dół. Jest mocno naciągnięta. Do wymodelowania kształtu pomoże mi użyte już wcześniej narzędzie do wypaczania kształtu zaznaczenia. ("Edycja">"Przekształć">"Wypaczenie"):

photoshop siatka dopasowanie


Dopasowujemy budynek tak by jego model był ekologiczny:

photoshop cs6 tutorial


Klikamy jeszcze prawym przyciskiem myszy na swoją klasę i szukamy "spłaszcz obraz". Nasze przezroczyste tło (szachownica) wypełni nam się białym kolorem. Koszulka określam się następująco:

photoshop poradnik cs6


Co żebym istniałoby na tyle. Obecnie w taki postępowanie powstają fotografie na niewidocznych manekinach typu "duch":)
Jeśli macie jakieś zapytania dotyczące samego wykonania fotografie lub te obróbki w Photoshopie lub coś stworzył w niezwykły sposób wpiszcie zatem w komentarzu poniżej. Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.
 
Posty: 148
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:46 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym man

przez Misiek93 » Śr lis 02, 2016 8:07 am

Unikatowa odzież z nadrukiem

Odzież prosta w magazynach jest stale skrojona na duże gusta, co zresztą że na własnych drogach. Większość nakłada się w stroje powstające z tzw. sieciówek dodatkowo nie nosi w współczesnym nic złego, głównie, iż pokazują one światowe trendy modowe, a przy czym wolno zastosować z dobrych przecen.Potrzeba indywidualizmu
Firmy lubiące indywidualizm a chcące określić swoim strojem swój rodzaj, osobowość, poczucie humoru, smaki i zainteresowania pozamodowe szukają ubrań oraz zapachów w alternatywnych miejscach. Należy przede wszystkim o tzw. second handy, w których można pobrać unikatowe prac za niewielką cenę oraz coraz powszechniejsze sklepy czy sieci internetowe, na których wolno zamawiać odzież z własnym nadrukiem.
Nowatorskie metody pozwalają osiągnąć efektowne teksty na którymkolwiek modelu odzieży oraz na innego rodzaju akcesoriach oraz akcesoriach. Koszulki z nadrukami, bluzy i skarpetki fullprint, czapki czy torby eko z napisem są środkiem na poznanie się z tłumu i zaznaczenie swojego indywidualizmu.
Samodzielne projektowanie
Na rozwiązania typie witrynach internetowych zazwyczaj są 2 możliwości zamawiania wyrobów. Możemy wyselekcjonować gotowe koszule, bluzy bądź skarpetki z tekstem bądź i samodzielnie zaprojektować koszulkę z tekstami albo nowe ubranie, wykorzystując do tego ulubiony motyw, wzór, cytat itp. Wystarczy jedynie dać taki układ do administratora serwisu i odkładać na realizację naszego wyglądu. To połączenie dla aktywnych i kreatywnych ludzi, które nie lubią sztampowej odzieży, a wraz mają skłonność tworzenia.
Końcowy efekt
Oczywiście końcowy wynik chce od wielu czynników – jakości produktu pierwszego czy jedynego nadruku, wykorzystanej techniki druku, precyzji zrealizowania. To wszystko przesuwa się na trwałość zaprojektowanej samodzielnie koszulki z tytułami czy bluzy fullprint.
To ciekawe, nadruki komponuje się na jeszcze ogromniejszej bazie wyrobów. Może wtedy istnieć czapka z daszkiem, torba eko, kosmetyczka, etui na telefon, plecak – słowem wszystko, tym możemy się pochwalić przed światem.
Żeby tekst był fantastyczny i były, niezbędne jest przystosowanie techniki druku do dużego zamówienia. Tutaj potrzeba dać się na specjalistów, jacy spośród dostępnych metod, takich jak m.in. termotransfer, sitodruk, flex, DTG lub haft komputerowy wybiorą tę najwłaściwszą. Dokładność zrealizowania i uwidocznienie faktów to istotne składniki końcowego sukcesu.

Sklep z odzieżą Surge Polonia - AtamanShop
 
Posty: 148
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:46 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym man

przez Misiek93 » Pn lis 07, 2016 9:28 am

Unikatowa odzież z nadrukiem

Odzież przydatna w marketach jest zawsze skrojona na duże gusta, co zresztą może na polskich ulicach. Większość ubiera się w stroje czerpiące z tzw. sieciówek a nie korzysta w obecnym nic złego, zwłaszcza, że pokazują one światowe trendy modowe, a przy tym mocna wykorzystać z ciekawych przecen.Potrzeba indywidualizmu
Osoby lubiące indywidualizm a chcące przedstawić swym strojem swój wygląd, osobowość, poczucie humoru, rodzaje i zainteresowania pozamodowe szukają ubrań i akcesoriów w alternatywnych miejscach. Należy przede wszystkim o tzw. second handy, w których możemy nabyć unikatowe rzeczy za drobną ilość i coraz popularniejsze biznesy i budowy internetowe, na jakich możemy zamawiać odzież z jednym nadrukiem.
Nowoczesne technologie pozwalają otrzymać efektowne nadruki na wszystkim typie odzieży a na innego gatunku dodatkach i akcesoriach. Koszulki z tytułami, bluzy i skarpetki fullprint, czapki czy torby eko z tekstem są środkiem na danie się z tłumu i zaznaczenie własnego indywidualizmu.
Samodzielne planowanie
Na rozwiązania sposobu stronach internetowych przeważnie są 2 perspektywy zamawiania materiałów. Możemy wyselekcjonować gotowe koszule, bluzy czy skarpetki z nadrukiem bądź też sam opracować koszulkę z nadrukami bądź nowe ubranie, stosując do co popularny motyw, wzór, cytat itp. Wystarczy jedynie przesłać taki układ do administratora serwisu i czekać na produkcję naszego wyglądu. To wyjaśnienie dla budujących i aktywnych ludzi, które nie lubią sztampowej odzieży, i wraz mają pasję tworzenia.
Końcowy rezultat
Niewątpliwie końcowy wynik zależy od kilku czynników – jakości preparatu podstawowego również indywidualnego nadruku, wykorzystanej techniki druku, precyzji zrobienia. To wszystko przenosi się na moc zaprojektowanej samodzielnie koszulki z tytułami bądź bluzy fullprint.
Tego dobre, nadruki przygotowuje się na jeszcze większej bazie wyrobów. Że tylko stanowić czapka z daszkiem, torba eko, kosmetyczka, etui na telefon, plecak – słowem wszystko, czym umiemy się pochwalić przed światem.
Żeby tekst był fascynujący i trzymały, potrzebne jest dopasowanie techniki druku do dużego zamówienia. Tu potrzeba oddać się na profesjonalistów, którzy spośród dostępnych metod, takich jak m.in. termotransfer, sitodruk, flex, DTG bądź haft komputerowy wybiorą tę najwłaściwszą. Precyzja wykonania oraz uwidocznienie szczegółów to spore detale końcowego sukcesu.
 
Posty: 148
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:46 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym man

przez Misiek93 » Pn lis 07, 2016 9:32 am

Odzież sportowa

Odzież - okrycie ludzkiego ciała. Istnieją takie rodzaje odzieży jak: służbowa (np. mundur, kitel), sportowa, wizytowa (garnitur, suknia wieczorowa), sportowa (dres), ochronna (np. fartuch ochronny, rękawice ochronne), zwykła (domowa, np. szlafrok). Istnieje również odzież dla zwierząt.Odzież sportowa to świadomy ubiór do uprawiania sportu. Słowo to obejmuje: kurtki, dresy, buty, spodnie, koszulki, bluzy, stroje kąpielowe, getry, polary, swetry, czapki, rękawice itp.

Odzież sportowa przeznaczana na fitness, rower, biegi, wspinaczki, ale ponadto do uprawiania jakichkolwiek wiedz sportowych. Powinna być ona dostępna, dobrze dobrana, po prostu fajna. Mamy możliwość pozyskiwać pojedyncze sztuki albo cale zestawy, w relacji z swoich potrzeb.

Współcześnie stanowi szeroki wybór bielizny sportowej dla wszystkich aktywnych. BIELIZNA TERMOAKTYWNA jest wykonana w pięknej technologii 3D polegającej na szerokim kształtowaniu stref. Anatomicznie dostosowuje się do układu mięśni i stref wydzielania potu. Rozmaite struktury produktu, z którego jest wykonana, wspomagają pracę mięśni odprowadzając wysiłek i utrzymując odpowiednią temperaturę, dzięki dobremu układowi kanałów CLIMA VENT. Cechuje ją najwyższa funkcjonalność, niezwykła elastyczność, świetne dopasowanie i odpowiedni komfort w wszelkiej okoliczności.

Najnowocześniejsze techniki powodują, że odzież sportowa stworzona jest z środków niezwykle doskonałej wartości.

Odzież - okrycie ludzkiego ciała. Są takie ludzie odzieży jak: służbowa (np. mundur, kitel), wizytowa (garnitur, suknia wieczorowa), sportowa (dres), ochronna (np. fartuch ochronny, rękawice ochronne), zwykła (domowa, np. szlafrok). Jest i odzież dla zwierząt.

Wyróżniamy różnorodne gatunki odzieży:

Odzież damska w zestaw jakiej tworzą: poncza, stroje kąpielowe, peleryny, pończochy

Oraz odzież męska w porządek jakiej wchodzi:

Bluza – część garderoby, która nie należy do ciała. Ma ściągacze w górnej ale i dolnej części bluzy a na brzegach rękawów. Najczęściej jest kaptur i kieszenie.

Sztormiak – część ubioru żeglarskiego – długa kurtka wodoszczelna, z długim kapturem z grubym rondem, bądź alternatywnie bez kaptura, tylko z szerokim kołnierzem. W współczesnym 2 wariancie sztormiak jest wykorzystywany razem z wodoszczelną czapką rybacką.

Tradycyjne sztormiaki były realizowane z gumowanych tkanin i szukałyśmy trochę więcej do kolan. Gumowane tkaniny blokują odprowadzanie wilgoci z dziedzinie ciała, tego daje, iż przy wielkim wysiłku jednostka nosząca sztormiak szybko "spływa potem". Dodatkowo, duża sztywność tkaniny i długość kurtki ograniczały swobodę ruchu.

Współczesne sztormiaki są niezwykle krótsze (do bioder) i często są czynione z tkanin z półprzepuszczalnymi membranami, takimi jak goretex. Stanowią one przechowywane razem ze spodniami na szelkach, i tworzonymi z tkanin półprzepuszczalnych.

Sklep z odzieżą patriotyczną: patrioty.pl
 
Posty: 148
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:46 pm
Lokalizacja: Polska


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron