Wykorzystaj naszej podświadomości do aktywnej znajomości ang

Raj dla zmotoryzowanych

Wykorzystaj naszej podświadomości do aktywnej znajomości ang

przez Misiek93 » Śr maja 10, 2017 6:40 am

W okresie globalizacji ważna jest umiejętnośc podawania się językiem globalnym, czyli angielskim. Dlatego wszyscy chcący opanować język angielski powinni poszukiwać najlepszych form nauki angielskiego. Badania dowodzą, że podświadoma nauka angielskiego stanowi o wiele bardziej niezawodna niż świadome "studiowanie" języka.Wiele pytań na ów punkt prezentuje na ostatni sam koniec: uczniowie zawierający się angielskiego podświadomie szacowali się łatwo i wcale niż uczniowie używający tradycyjnych, świadomych i dokładnych metod uczenia.

Przyjrzyjmy się to czym różnią się metody podświadome od dawnych, świadomych metod nauczania.
Każdy spośród nas zna tradycyjne, świadome sposoby znajomości języka angielskiego. Przekonując się w obecny styl świadomie używamy naszego mózgu do analizowania angielskiej gramatyki, zapamiętywania słownictwa i tłumaczenia angielskich słów oraz zwrotów. Takimi formami uczono i wychowuje się nas w nauce. Świadomie studiujemy mechanizmy angielskiego, jak jeżeli więc istniał samochód lub nowe urządzenie. Tniemy angielski na etapy za usługą swego umysłu a właśnie potem pokazujemy się części języka,...słowo po słowie,... zasada po zasadzie.

W zysku wiemy wiele na fakt zasad angielskiej gramatyki, potrafimy tłumaczyć słowa i zdania - ale nie umiemy dobrze mówić po angielsku zaś nie potrafimy zrozumieć native speakerów.
Podświadome metody wiedze są o moc dużo skuteczne. Metody te powodują zrozumiały angielski wprost do bliskiego umysłu, i następnie podświadoma strona swego umysłu pracuje dla nas wszą pracę. Kształtując się w ostatni styl z radością żyjemy z angielskimi historiami, artykułami, konwersacjami, filmami i książkami. Bynajmniej nie pamiętamy o wartościach gramatycznych i nie nie próbujemy zapamiętywać jednych słów.

Jedną z najefektywniejszych form nauki angielskiego jest Effortless English System, który doskonale polega na podświadomej znajomości języka angielskiego. W tej technice nauczysz się gramatyki słuchając specjalnych mini-opowiadań. W tych podsumowaniach te jedne formy gramatyczne są wielokrotnie powtarzane dlatego poznasz je automatycznie jednocześnie zupełnie nie dbając o wartościach gramatycznych! Świadomie będziesz słuchać opowiadanej historii, ale podświadomie twój umysł nauczy się angielskiej gramatyki.

Przekonując się w ten rób od razu zaczynasz używać przyswojonej gramatyki. Twoja gramatyka angielska, zarówno traktowana jak również pisana poprawi się ogromnie. Oraz trwanie się to bezstresowo. Automatycznie zaczniesz powtarzać i robić lepiej nie umieszczając w współczesne wyjątkowego wysiłku. Nie będziesz mnóstwo myśleć o zasadach gramatycznych, będziesz ich po prostu używać!

Musisz sobie zaufać. Wielu uczniów obawia się używać podświadomych metod nauki bo nie polegają oni swojemu naturalnemu umysłowi. Obawiają się oni po prostu zrelaksować i mieć satysfakcja z myśli angielskiego. Boją się pozwolić aby nauka przesuwała się naturalnie i bez wysiłku. W ostatni środek zostali zaprogramowani przez lata wiedzy w grupie. Niestety ci uczniowie prawie wcale nie nauczą się mówić biegle po angielsku.

Nie czy pewnym spośród ostatnich uczniów. Popraw nasz metoda nauki angielskiego. Rozwijaj się angielskiego podświadomie i wreszcie mów płynnie po angielsku!
 
Posty: 148
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:46 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Wykorzystaj naszej podświadomości do aktywnej znajomości

przez Misiek93 » Śr maja 10, 2017 6:43 am

Poznaj 10 naprawdę dobrych form nauki słownictwa

Jak zapoznawać się szybko oraz skutecznie słownictwa języków obcych? Poznaj najbardziej doświadczone metody i zacznij stosować już teraz!Z najmniejszych lat przyzwyczajeni jesteśmy do nauki słownictwa jako czegoś nudnego i trudnego. Stanowi więc dane systemem edukacyjnym, który zamiast najpierw uczyć podstaw skutecznej nauki, z jednego wrzuca uczniów na niską wodę, czyli naukę danego materiału. Także wielu nauczycieli, kupujących w bliskie wieloletnie doświadczenie, bierze te same, często nudne i nieskuteczne metody od lat.
Można więc poprawić i sprawić, aby nauka broniła się zabawą, bo wiadomo że łatwo zawieramy się właśnie będąc! Poniżej prezentuję funkcjonalne oraz spokojne metody nauki, jakie potrafisz rozpocząć stosować już od dziś! Doświadcz i zasugeruj się osobiście!

Reklama: http://www.fever.net.pl/

1) Nauka z grą – jeśli jesteś fanem muzyki to doskonale! Zdejmij z internetu udostępniane za darmo teksty obcojęzycznych piosenek i przetłumacz. Słuchając ulubionej muzyki z tekstem w dłoniach, w mig zapoznasz się użytych tam słówek!


2) Metoda manualna - polega na uzyskaniu do ręki, czy dotknięciu celu i wymówieniu słowa (na głos czy w naukach). W ostatni system dołączasz do procesu utrwalania kinestetykę, oraz kiedy wiadomo, im daleko zmysłów wykorzystujesz - tym szybko zapamiętujesz!


3) Fiszki – są to niskie karteczki, na których z samej strony piszesz słówko obce, na dodatkowej tłumaczenie (tak te przykład zastosowania). Możesz kosztować je ze sobą i ćwiczyć w jakiejkolwiek wolej chwili (np. na przystanku autobusowym, na zapomni, w toalecie;)


4) Notatnik z listą słówek – pomocny jest jak zapoznajesz się z kolejną osobą. Umieszczasz na liście słówka których się uczysz (ważna z tłumaczeniem). Druga osoba korzysta zeszyt, i robi dania ze słówek jakie są na liście. Im bardziej absurdalne czy zabawne tym dobro.


5) Mapy słówek - też jak mapy myśli (MindMaps T. Buzana), związane ze sobą (np tematycznie) słówka montujesz w postaci przypominające drzewo (od najbardziej powszechnego – jako istotna gałąź – np. nature (natura) do coraz bardziej wrażliwych – np. animal (zwierzę), bird (ptak), kingfisher (zimorodek).


6) Metoda Tony'ego Buzana - liczy na kojarzeniu słówka dzięki połączeniu go z drugim, podobnym pod względem wymowy. Następnie liczysz z niego rozmawianie, im dalsze także niezwykle absurdalne, śmieszne - tym lepiej! Trzeci etap, to przedstawienie sobie tej sprawy, pamiętając by była filmem (ruch!), kolorowym, z głębią, 3-D, dużo akcji, śmiechu, wypełniona dźwiękami.

7) Software - jeżeli przebywasz na co dzień komputera, czy palmtopa - weź z oprogramowania. Stworzono specjalne programy (tzw. card-flash), które za Ciebie wyznaczają gdy jesteś mieć nową powtórkę, zanim zapomnisz dane słówko. Jest ostatnie potrzebne przy nauce ogromnej dawce słówek. Ja np. mam kilkadziesiąt tysięcy osób w własnym pomyśle, i ćwiczę max. 100 dziennie (nawet te z przed kilku lat). Żeby nie taki program, nie był aby w stopniu ich wszystkich powtarzać ręcznie. Przykładowe programy to FullRecall i Supermemo, które naprawdę polecam bo myślę że są najlepsze na targu. Co najważniejsze, można pobrać je zbyt darmo (Supermemo - starszą wersję, a FullRecall z ograniczoną możliwością rozbudowy bazy danych, jednak cały układ stanowi wyjątkowo popularny).


8) Dialog wewnętrzny - będąc np. w kolejce do sklepu, radź sobie w treściach dialog między Tobą a sprzedawcą - w stylu jakiego się uczysz. Albo słysząc jakieś nasze zdania, przetłumacz je sobie na język obcy. Jeśli brakuje Ci każdego słówka - powiedz po polsku, i napisz więc czego nie umiesz - pytając to później w bloku.


9) Odpowiednie otoczenie - w środowisku w jakim najczęściej żyjesz możesz przyklejać strony ze słówkami. Korzystaj z obcojęzycznych interfejsów w komputerze, przełącz menu w celi na obcojęzyczne. Bądź tam, gdzie będziesz słyszał obcokrajowców (restauracje, puby), włącz sobie obcojęzyczne radio (polecam BBC do nauki angielskiego).


10) Inne aktywności zwiększające zapamiętywanie:

- Bądź karty słownictwa – każe usłyszane słowo lub frazę wraz z nazwą i pięknie potrzebnym do zapamiętania słowa (obrazek, kolory, ruch)

- Pisz personalizowane zdania używając nowych słówek, coś co jest zjednoczone z Twoją dziedziną życia

- Stwarzaj połączenia pomiędzy nowymi słowami – które brzmią lub robią podobnie?

- Wymyślaj krótkie historyjki, opowiadania używając nowych słów i wyrażeń jakich się chcesz nauczyć.

- Rysuj proste obrazki reprezentujące słówka.


- Cytaty w dalekim języku - możesz rozwijać się nowych słówek czytając złote myśli nasławniejszych wszystkich na świecie! Dzięki temu połączysz dwie pożyteczne rzeczy:)


Zarejestruj się tutaj, a otrzymasz co tydzień 5 wybranych cytatów w orginale, w języku angielskim (na razie tylko takie dostępne).
 
Posty: 148
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:46 pm
Lokalizacja: Polska


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron