Strona 1 z 1

Znicze elektryczne z diodą LED - inny wynalazek na bazarze z

PostNapisane: Pt lis 17, 2017 7:15 am
przez Marti85
Choć świat zniczy, parafinowych wkłaów natomiast drugich funeraliów ogłasza się być domeną niezwykle tradycyjną, choćby tu jest ustawienie na poprawy. Najnowszym wynalazkiem jest znicz elektryczny na baterie, jaki można przeczytać w usłudze jakiegokolwiek większego producenta zniczy.

Link sponsorowany: Świece gromnice

Przełom i kawałek plastiku?
Znicze elektryczne po raz pierwszy pojawiły się w Polsce 4-5 lat temu, systematycznie dochodząc na pozycji. Już dostać je ważna w regule na wszystkim stoisku sprzedawców zniczy i wydatków. Ten "świecący kawałek plastiku" obecne w tezie nie tyle znicz, co koszt do znicza, świecący dzięki umiejscowionej na nim diodzie LED. Cała "konstrukcja" wyglądem wygląda trochę wkład parafinowy, tyle... iż jest przygotowana z plastiku. Uważa to prywatne rysy oraz właściwości.
Mocne strony zniczy elektrycznych
Zwolennicy nowego środka zwracają myśl, iż znicz elektryczny to inny krok w ewolucji zniczy i lampionów. Jego najgłębszym walorem jest wolny wątpienia niezwykle rozległa żywotność. Przykładowo, niezwykle prosty rodzaj zniczy elektrycznych świeci - na realnych bateriach - chociażby do 75 dni zaś to wolny sensu na warunki pogodowe! Jednocześnie, możliwość zmiany baterii powoduje, iż pewien znicz zapewne żyć wolny kłopotu użytkowany przez kilkanaście mai.
Wtedy pełnia robi, że znicze elektryczne są także atrakcyjne cenowo. Cena detaliczna nowego wynalazku waha się w ścianach 6 - 10 przyjemnych (w relacji od sprzedawcy oraz modelu znicza). Łatwo policzyć, iż za sam dzień świecenia zapłacimy więc tylko ok 10 groszy! Czyli znacznie tanio niż przy korzystaniu tradycyjnych wkładów parafinowych.
Kontrowersje
Kwestia jasna, nie wszyscy są zwolennikami zniczy elektrycznych. Dla kilku ludzi ważniejsza niż wygoda także drobna oferta jest tradycja. Natomiast ta radzi, iż opinia o swoich ujawnia się poprzez zapalenie znicza. W losu zniczy elektrycznych "żywego ognia" chociaż nie ma, co zapewne stanowić słuszną trudnością w rozsiewaniu się tego produktu.
Kontrowersje potrafią także tworzyć względy naturalne. Wszak tysiące plastikowych wkładów do zniczy, mających i baterie, na widać nie jest pomocne dla medium. Plastik - w przeciwieństwie do parafiny - przecież się nie spali...